بازار کنجاله ایران
e
خانه / کنجاله / نمایندگی فروش کنجاله در کشور

نمایندگی فروش کنجاله در کشور

نمایندگی فروش کنجاله در ایران با فروش بهترین نوع کنجاله های به دست آمده از دانه های روغنی در خدمت شماست. برای سفارش و خرید آن با ما در این سایت همراه باشید.

یکی از مهم ترین مسائلی که در هنگام پرورش دام و یا پرندگان باید مد نظر قرار داده شود، تامین نمودن خوراکی لازم و مناسب برای آن هاست. یکی از ویژگی های خوراکی دام ها این است که باید سرشار از ویتامین و پروتئین باشد که تمام این خصوصیات در کنجاله دانه های روغنی مختلف موجود است.

بازمانده ی هرچیزی مانند کنجد، سویا، ذرت و کرچک را کنجاله می نامند.

زمانی که آب یا روغن مواد غذایی گرفته می شود، آن چیزی که بر جای باقی می ماند کنجاله نام دارد که دارای ارزش های غذایی منحصر به فردی است.

نمایندگی فروش کنجاله

نمایندگی فروش کنجاله

بسیار خوشحالیم که یکی از بزرگ ترین نمایندگی فروش کنجاله مرغوب در ایران هستیم و از این طریق می توانیم به شما عزیزان خدمت کنیم.

کنجاله کنجد نیز مانند دیگر کنجاله ها به علت این که دارای ارزش غذایی بسیار زیادی است از آن برای تهیه خوراک دام و طیور استفاده فراوانی می شود.

یکی دیگر از ویژگی های غذاهای دام ها این است که قیمت آن ارزان باشد و از نظر اقتصادی برای تامین آن با مشکل مواجه نشویم و همچنین متناسب با احتیاج دام ها باشد که در این شرایط کنجاله دانه های روغنی بهترین انتخاب ممکن است.

عرضه مستقیم کنجاله

اگر قصد خریداری نمودن بهترین کنجاله را دارید، می توانید با ما در این سایت همراه باشید. ما با عرضه مستقیم بهترین کنجاله ها در خدمت شما هستیم.

علت استفاده از کنجاله در جیره غذایی دام و طیور:

  • از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است.
  • یک ماده غذایی بهداشتی است.
  • دارای ترکیبات باارزشی است که مورد نیاز دام ها می باشد.
  • سرشار از پروتئین و فیبر است.

فروش شگفت انگیز کنجاله

نمایندگی فروش کنجاله

شما عزیزان می توانید بهترین کنجاله ها را از طریق سایت ما خریداری نمایید. ما با فروش شگفت انگیز کنجاله، در این فروشگاه اینترنتی بهترین محصولات خود را برای شما آماده کرده ایم.

ما در این سایت انواع کنجاله هایی که از بهترین دانه های روغنی به دست آمده اند را برای شما عزیزان آماده کرده ایم و آن را با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا شما نیز از خواص بی نظیر آن برای دام ها و پرندگان خود بهرهمند شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

چارت قیمت عمده ای کنجاله پنبه با کیفیت بالا در ایران

کنجاله به عنوان مکمل غذایی دام و طیور استفاده می شود که خواص زیادی برای سلامت آنها دارد. چارت قیمت عمده ای کنجاله پنبه با کیفیت بالا در ایران بسته به عواملی مان

پاسخی بگذارید