بازار کنجاله ایران
e
خانه / کنجاله سویا / نمایندگی فروش عمده کنجاله سویا در بازار

نمایندگی فروش عمده کنجاله سویا در بازار

فروش عمده کنجاله سویا در سایت ما انجام می پذیرد و کنجاله سویا یکی از مقوی ترین غذاهایی است که شما می توانید به دام ها و طیور خود بدهید و آن ها را تقویت کنید.

کنجاله سویا، به محتویات باقی مانده سویا گفته می شود. پس از این که روغن موجود در سویا را کشیدند آن چیزی که از باقی مانده سویا بر جای می ماند را کنجاله می گویند.

کنجاله یکی از مقوی ترین موادی است که از باقیمانده دانه های روغنی به دست می آید و با خاصیت و ویژگی های بی نظیر خود می تواند یک خوارک بسیار مهم و موثر در برنامه غذایی انواع دام ها و پرندگانی باشند که شما به نگهداری و پرورش آن ها مشغول هستید.

فروش عمده کنجاله سویا

فروش عمده کنجاله سویا

ما در این سایت اینترنتی با فروش نقدی و بدون واسطه بهترین کنجاله سویا در خدمت شما هستیم و بهترین محصولات خود را به شما ارائه می نماییم.

سویا می تواند یکی از مهم ترین منابع پروتئین و همچنین اسیدهای امنیه برای طیور باشد و به این صورت به هضم غذاهای دام ها کمک شایانی می نماید. سویا را پس از آن که روغن آن را کامل گرفتند، به صورت آسیاب شده یا پرک شده مصرف می کنند که به این محتویات به جا مانده از سویا کنجاله گفته می شود که به میزان خود سویا دارای خواص فراوانی است و بهترین مکمل غذایی برای دام ها به حساب می آید.

مرکز پخش عمده کنجاله سویا

سایت اینترنتی ما یکی از بزرگ ترین مراکز پخش عمده کنجاله سویا در ایران است و این محصول را با قیمت مناسب به شما عزیزان عرضه می نماید.

مزایای استفاده از کنجاله سویا برای دام ها و طیور:

  • قابلیت هضم بهتر
  • بالا بردن کیفیت مواد خوراکی دام ها
  • کمک به حفظ سلامت محیط زیست از طریق کاهش مواد آلی دفع شده
  • تامین پروتئین مورد نیاز پرندگان و دام ها

خرید اینترنتی عمده کنجاله سویا

فروش عمده کنجاله سویا

اگر قصد دارید کنجاله سویا را به صورت اینترنتی و مستقیم خریداری نمایید با ما در این فروشگاه همراه باشید.

در نهایت باید به این موضوع اشاره کنیم که کنجاله سویا می تواند بهترین غذایی باشد که شما می توانید از آن برای دام های خود استفاده نمایید. به علت این که هم از نظر اقتصادی بسیار باصرفه است و هم از نظر بهدشتی دارای کیفیت بالایی است و هم به علت ترکیبات موجود در آن دارای کیفیت بسیار زیادی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

مرکز تولید کنجاله سویا

مرکز تولید کنجاله سویا

مرکز تولید کنجاله سویا در ایران محصولات خود را با بهترین کیفیت و به صورت …

پاسخی بگذارید