بازار کنجاله ایران
e
خانه / کنجاله کنجد / نقش کنجاله کنجد در جیره غذایی دام

نقش کنجاله کنجد در جیره غذایی دام

کنجاله کنجد منبعی گیاهی با مواد معدنی بسیار فراوان است که نقش آن در خوراک و تغذیه دام طیور بسیار پررنگ می باشد و در جیره های غذایی جانداران پرورشی مورد استفاده فراوان قرار می گیرد.
کنجاله ها از منابع اصلی موجود در خوراک دام طیور هستند که منشا گیاهی دارند و بعنوان یکی از اصلی ترین مواد مصرف شده در خوراک دام و دان طیور شناخته می شوند.
این محصولات که از دانه های روغنی گوناگون بعمل می آیند هم برای تامین پروتئین و هم برای تامین کردن دیگر ریزمغذی ها مورد استفاده قرار می گیرند و در هر نوعی که باشند وجود شان سودمند است.

نقش کنجاله کنجد در خوراک

از بین چندین نوع کنجاله، کنجاله کنجد دارای ارزش غذایی بیشتر است به همین دلیل استفاده از آن در بسیاری از محصولات و خوراکی های دام و طیور صورت می گیرد.
کنجاله کنجد منبعی از پروتئین گیاهی است که با داشتن اسید های چرب مفید و سودمند موجب تامین مواد مغذی مورد نیاز دام طیور می شود و در نتیجه دام و طیور سلامت شان را حفظ می کنند.
کنجاله کنجد صرف نظر از اینکه مقوی و پرخاصیت است، دارای طعم خوبی بوده و خوش خوراک ترین جیره های غذایی را برای دام، طیور و آبزیان رقم می زند.
در جیره های غذایی دام های گوشتی یا پرواری همچون بزها، گوسفندان یا گاو ها امروزه کنجاله های کنجد به میزان فراوان بکار می رود و حتی در جیره های غذایی طیور پرورشی و آبزیان هم این محصولات بسیار کاربرد دارند.
در کل کنجاله کنجد در تعیین کیفیت گوشت و محصولات بعمل آمده از دام ها هم نقش دارد بدین صورت که با برآورده ساختن نیازهای دام ها کیفیت گوشت را دستخوش تغییر کرده و در بالا بردن سطح کیفی این محصولات دخالت دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

فروش کنجاله کنجد | برند های معروف تولید کننده کنجاله کنجد

کنجاله کنجد محصولی است که در تهیه خورک مصرف بالایی دارد از این رو کنجاله کنجد منابع پروتئینه به حساب می آید ومورد استفاده قرار می گیرد. کنجاله بدست آمده از دانه

پاسخی بگذارید