بازار کنجاله ایران
e
خانه / کنجاله کنجد / نرخ روز کنجاله کنجد در بازار تهران

نرخ روز کنجاله کنجد در بازار تهران

نرخ روز کنجاله کنجد را از کارشناسان ما بپرسید. کنجاله کنجد یکی از بهترین و مقوی ترین خوارک برای دام های شماست و پروتئین مورد نیاز آن ها را به بهترین شکل ممکن تامین می کند.

کنجد یکی از دانه های روغنی است که از آن روغن کنجد به دست می آید که دارای خواص درمانی بسیار زیادی است و به عنوان درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود. اما مواد به جا مانده از کنجد بعد از روغن گیری که به آن کنجاله می گویند نیز بسیار مهم است و دارای خواص بی نظیری است.

کنجاله کنجد یک ماده غذایی است که بسیار خوش خوراک است و دام ها و پرندگان آن را بسیار دوست دارند، همچنین به علت خواص ملین بودن این ماده غذایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و همواره در جیره غذایی دام ها و پرندگان استفاده می شود.

نرخ روز کنجاله کنجد

نرخ روز کنجاله کنجد

اگر می خواهید از نرخ روز کنجاله کنجد اطلاع پیدا کنید، با کارشناسان ما تماس حاصل فرموده و اطلاعات لازم را کسب کنید. ما با فروش بهترین نوع کنجاله کنجد در خدمت شما هستیم.

کنجاله به علت این که از تفاله و باقی مانده های کنجد به دست می آید دارای فیبر بسیار زیادی است. اما اگر شما قصد دارید از این ماده غذایی برای دام و طیور خود استفاده کنید به این موضوع دقت کنید که اگر از آن زیاد برای دام های خود استفاده کنید، ممکن است در وجود آن ها باعث به وجود آمدن اسهال شود، پس در استفاده از این ماده غذایی بسیار باارزش تعادل را رعایت کنید.

فروشگاه اینترنتی کنجاله کنجد

کنجاله کنجد مرغوب و بی نظیر از طریق فروشگاه اینترنتی ما برای شما عزیزان فراهم شده است. برای خرید آن با ما تماس بگیرید.

موارد استفاده از کنجاله کنجد:

  • دامداری ها
  • مرغداری ها
  • مراکز پرورش ماهی
  • کارخانه های تولید خوراک دام

قطب فروش کنجاله کنجد

نرخ روز کنجاله کنجد

سایت اینترنتی ما یکی از بزرگ ترین قطب های فروش کنجاله کنجد در ایران است و با محصولات ناب و باکیفیت خود در خدمت شماست.

کنجاله کنجد سرشار از اسیدهای آمنیه و همچنین پروتئین است. سایت اینترنتی ما بهترین و عالی ترین کنجاله ای که از کنجد به دست آمده و به اندازه خود این دانه خوشمزه دارای خواص است را برای شما آماده کرده ایم تا شما نیز از آن برخوردار شوید و برای دام ها و سیور خود استفاده کنید و توسط آن به رونق کسب و کار خودتان کمک شایانی نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

فروش کنجاله کنجد | برند های معروف تولید کننده کنجاله کنجد

کنجاله کنجد محصولی است که در تهیه خورک مصرف بالایی دارد از این رو کنجاله کنجد منابع پروتئینه به حساب می آید ومورد استفاده قرار می گیرد. کنجاله بدست آمده از دانه

پاسخی بگذارید