بازار کنجاله ایران
e
خانه / کنجاله / مراکز فروش کنجاله به صورت عمده و قیمت مناسب

مراکز فروش کنجاله به صورت عمده و قیمت مناسب

کنجاله در واقع بازمانده یا به عبارتی تفاله دانه های روغنی می باشد، که در طی فرآیند روغن گیری از مواد به جا می ماند. این محصولات که معمولا در قسمت خروجی دستگاه روغن کشی جمع می شوند، دارای ارزش غذایی بالایی بوده و مقادیر قابل توجهی پروتئین نیز دارا است، به همین جهت از این محصولات به عنوان یک منبع غذایی مفید و پر بازده در صنایع دام پروری و پرورش طیور استفاده می کنند. برخی از این کنجاله ها که دارای اندازه های بزرگ تر هستند را قبل از ارائه به بازار فروش خورد می کنند و به قطعات کوچک تر در می آورند. از آن جایی که بیشتر مشتریان این محصول به صورت انبوه خرید خود را انجام می دهند، فروش کنجاله عمده هم برای تولید کننده و هم برای این خریداران بسیار مناسب خواهد بود. 

مراکز فروش کنجاله به صورت عمده و قیمت مناسب

کنجاله آفتابگردان با تخفیف ویژه

کنجاله آفتابگردان با تخفیف ویژهقیمت روز کنجاله معمولا به دلیل نوسانات اقتصاد اخیر متغیر است اما اکثر این محصولات از قیمت مناسبی برخوردار می باشند و شرکت های تولید کننده برای خرید و فروش های در حجم های عمده نیز تخفیف های ویژه ای در نظر می گیرند. کنجاله آفتابگردان نیز که از انواع پر فروش این محصول می باشد و روغن گیری بذر یا تخم آفتابگردان به دست می آید در انواع بدون پوست و با پوست فرآوری شده و با تخفیف های مختلفی با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رسند. 

کنجاله های بدون پوست به محصولاتی می شود که از مغر دانه های گیاه آفتاب گردان به دست می آید اما در کنجاله های با پوست، پوسته این دانه ها جدا نمی گردد و سبب بالا بردن میزان فیبر موجود در این فرآورده ها می گردد. کنجاله های آفتاب گردان به طور کلی بیشتر برای در عرصه پرورش دام مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا این پوسته منبع غنی از مواد مورد نیاز حیوانات نشخوار کننده می باشد. این نوع کنجاله حاوی مقادیر قابل توجهی از فسفر و کلسیم می باشد و همچنین دارای برخی از ویتامین های گروه B و پروتئین مورد نیاز بدن حیوان خواهد بود. 

شرکت های تولید کننده کنجاله با ارتباط مستقیم با کشاورزان و تولیدکنندگان این گیاه در ارائه محصولی با درصد خالص بودن بیشتر و کیفیت مورد نیاز مشتریان خواهند داشت و در عین حال این محصولات را با قیمتی مناسب و اکثرا با تخفیف برای خریداران به ویژه مشتریان با سفارش انبوه محاسبه می نمایند. 

نمایندگی پخش کنجاله درجه یک

نمایندگی پخش کنجاله درجه یکنمایندگی پخش کنجاله مرغوب و درجه یک معمولا در تمامی شهرها و یا حداقل استان یک یا دو دفتر فروش دارند تا نیاز بازار و مشتریان را رفع نمایند. این مراکز پخش رسمی به عنوان یکی از معتبرترین مرکز فروش کنجاله درجه یک در انواع و اقسام آن و برای همه نوع مصارفی می باشند. این نمایندگی ها و شرکت های پخش به صورت مستقیم با تولید کنندگان همکاری داشته و در صورت تغییر در نیاز بازار و تقاضای محصول آن را به کارخانه ها و شرکت های تولید اطلاع داده و سبب تامین بهینه نیاز بازار می شوند. 

یکی از انواع محصولات تامین شده توسط این نمایندگی های پخش و توزیع کننده در این عرضه، ارائه کنجاله کنجد بکیفیت و مرغوب و عرضه ی به سراسر کشور و حتی خارج از کشور می باشد. اکثر صاحبان و فعالان عرصه ی پرورش دام و طیور در صدد تهیه کنجاله کنجد با مرغوبیت بالا و در عین حال قیمتی مناسب هستند به دین جهت مراجعه به این نمایندگی های فروش معتبر  به صورت رسمی با انواع کارخانه کنجاله کنجد همکاری و ارتباط دارند، بهترین گزینه ی خرید می باشند. 

کنجاله کنجد بیشتر مورد مصرف در جیره طیور می باشند. این محصول قابلیت هضم پروتئین را دارد، و در تغذیه همه پرندگان کاربرد داشته و علاوه بر خوش خوراکی دارای ارزش غذای بالا، غنی از پروتئین و … می باشد و در عین حال دسترسی به این محصول چندان سخت نخواهد بود، از مزایای کنجاله ی کنجد و تاثیر آن در برنامه غذایی طیور می توان به این موارد که باعث افزایش رویش پر، بالا بردن میزان تخم گذاری، و همچنین بیشتر شدن آمار باروری پرندگان می شود، اشاره نمود. 

نحوه ی ارائه  محصولات این نمایندگی های به شکلی است که علاوه بر خرید های حضوری امکان خرید غیر حضوری را نیز برای مشتریان خود فراهم آورده اند، به این صورت که به صورت تلفنی یا اینترنتی با دفتر فروش ارتباط گرفته و سفارشات خود را ثبت و خریداری نمایند تا به راحتی برای ان در هر منطقه ای ارسال شود. البته لازم به ذکر است که در اکثر شهر های کشور مراکز فروش و نمایندگی های فعال این محصولات فعال بوده و مشغول به خدمات رسانی می باشند، به ویژه در مناطقی از کشور که بیشتر به مشاغل پرورش دام و طیور مشغول هستند.  

خریدار عمده انواع کنجاله سویا (ترانزیت)

حتما شما هم با سویا به عنوان گیاهی که منبعی غنی از پروتئین می باشد، آشنایی دارید. کنجاله ی سویا نیز از محصولات فرآورده ی این دانه های روغنی می باشند، به عنوان خوراک مغذی برای تغذیه دام و طیور از این محصول به شکل گسترده ای استفاده می گردد. کنجاله سویا یکی از پرارزشترین منابع غذایی برای دام به ویژه گاو های شیرده محسوب می شود که پروتئین مورد نیاز بدن حیوان را تامین نموده و سبب پر باری دام می گردد، این محصول همچنین برای تغذیه حیوانات خانکی و نیز ماهی ها مورد مصرف قرار می گیرد. 

میزان خرید و فروش کنجاله سویا به عنوان خوراکی مقوی و در عین حال به صرف برای مشتریان دام دار و سایر فعالان عرصه پرورش حیوانات، بسیار بالا بوده و روز به روز نیز بر تعداد این مشتریان اضافه می گردد. به طوری خریداران عمده بیشتر سفارشات خود را به صورت انبوه و در حجم بالا خریداری کرده و حتی محصول مورد نظر بسیاری از مشتریان و شرکت های خریداری که در خارج از کشور قرار دادند به صورت ترانزیت در هر منطقه ای که مشغول به کار هستند برای آن ها ارسال می گردد. 

این محصول که دارای میزان قابل توجهی از اسید آمینه ها نیز می باشد، قابلیت هضم بالا و مناسبی دارد، همان طور که اشاره نمودیم یک منبع عالی پروتئین بوده و انرژی مورد نیاز بدن دام و یا طیور را تامین می کند و نسبت به سایر کنجاله های دانه های روغنی دارای فیبر کمتری می باشد. 

ویژگی انواع کنجاله ایرانی

ویژگی انواع کنجاله ایرانی  از آنجایی که کشور ما در صنعت پرورش طیور و دام پروری جایگاه ویژه ای دارد نیاز آن به تامین جیره این حیوانات نیز بیشتر احساس می شود. به همین جهت کشور ما در تولید انواع خوراک دام به سطح وسیعی از تولید رسیده است که یکی از مهمترین این محصولات تولید شده در کشور که دارای ارزش غذایی و بازده بالا و در عین حال قیمتی مقرون به صفه می باشند، انواع کنجاله ها است. در اینجا قصد داریم به تعدادی از مشخصات و ویژگی های کنجاله ایرانی و انواع آن اشاره نماییم. 

  • کنجاله ذرت : این محصول که از جوانه ذرت تولید می شود، و بیشتر به صورت پود به عرضه در می آید و قابلیت هضم آن مناسب است، اما میزان پروتئین موجود در آن کمتر از سایر کنجاله ها بوده، به همین جهت این محصول شاید منبع غنی از پروتئین محسوب نگردد اما یک منبع تامین انرژی بسیار مطلوب می باشد. 
  • کنجاله سویا : کنجاله سویا که پیشتر نیز با آن آشنا شدید، در دو نوع معمولی و پوست کنده تولید و عرضه می شود و قابل استفاده در جیره دام و طیور و حتی ماهی ها خواهد بود. 
  • کنجاله آفتابگردان : این محصول نیز دارای میزان قابل توجهی از پروتئین می باشد اما اسید آمینه های موجود در آن از کنجاله های سویا کم تر می باشد. این محصول باید به صورت کامل ریز آسیاب گردد تا در فرآیند هضم آن مشکلی برای حیوان پیش نیاید. 
  • کنجاله کنجد : این نوع کنجاله به شکل های پلت، پودری و ورقه ای تولید و بسته بندی می گردد. و معمولاً کنجاله کنجد های ورقه ای دارای میزان بالاتر از پروتئین هستند. 
  • کنجاله نارگیل : کنجاله نارگیل نسبت به سایر محصولات هم نوع آن کم تر در کشور ما تولید می گردد. اما میزان تولید آن صفر نیست، این محصول نیز دارای هضم مناسب بوده و به همین دلیل بیشتر برای تغذیه دام و نشخوار کنندگان از آن ها بهره می گیرند. 
  • کنجاله بادام زمینی : این محصول بسیار خوش خوراک می باشد، و حتی دارای بوی مطلوبی نیز است، کنجاله بادام زمینی نیز حاوی میزان مناسب از پروتئین و انرژی می باشد، مقدار الیاف و میزان انرژی این محصول نسبت به کنجاله سویا بیشتر بوده اما از کیفیت پروتئین آن از سویا پایین تر می باشد. 
  • و … 

آشنایی با بهترین برند کنجاله پنبه دانه

یکی دیگر از محصولاتی که به عنوان منبع مناسبی برای تولید کنجاله ی مصرفی در صنعت دام پروری محسوب می شود، گیاه پنبه دانه است. این محصول که منبع مناسبی از انرژی و پروتئین می باشد تاثیر مثبتی بر سیستم سوخت و ساز یا متابولیسم بدن جاندار خواهد داشت. 

کنجاله پنبه دانه به عنوان یک جیره دارای ارزش غذای متوسط محسوب می گردد که معمولا باید در برنامه جیره بندی با سایر محصولات ترکیب شده یا در نوبت های متفاوتی مورد مصرف دام قرار گیرد، این محصول نسبت به کنجاله سویا دارای کیفیت و مواد مغذی کم تری می باشد و به تنهایی قادر به تامین نیاز بدن دام و طیور نخواهد بود به همین جهت بیشتر موارد مصرفی آن به صورت ترکیبی و در کنار جیره ای مکمل خواهد بود. با توجه به موارد ذکر شد این مورد نیز قابل بیان است که این محصول از لحاظ اقتصادی نیز بسیار به صرفه می باشد و توصیه می گردد در برنامه ها و رژیم های روزانه یا هفتگی دام و طیور از آن استفاده گردد. 

معمولا اکثر تولید کنندگان و برند های معتبر تولید انواع کنجاله به فرآوری کنجاله پنبه نیز می پردازند تا نیاز مشتریان خود را در تمامی سطوح رفع نموده و سبب جلب رضایت آن ها شوند. 

کنجاله سویا و نقش آن در تغذیه طیور

کنجاله سویا و نقش آن در تغذیه طیوردر سال های اخیر به دلیل بالا بودن آمار بیکاری رشد پرورش طیور به عنوان حرفه ای زود بازده و سودمند بیشتر شده است. بیشتر افرادی که به پرورش طیور روی می آورند در اولین گام های خود بیشترین نگرانی آن ها تغذیه مناسب و تامین سلامتی طیور می باشد. به شکلی که صرف هزینه ای معقول بازده مناسبی از جیره ی مورد نظر دریافت کنند، امروزه یکی از اساسی ترین نقش ها را در تغذیه طیور، کنجاله های سویا دارند. 

دریافتیم که کنجاله سویا به عنوان یکی از کاملترین و بهترین انواع کنجاله های تولید مورد مصرف قرار می گیرد و به همین دلیل دارای میزان فروش بالایی بوده و موارد مصرف آن نیز بسیار است. این محصول که به تامین بسیار از مواد مورد نیاز بدن جاندار کمک می کند یک جیره مناسب و کامل در هر نوبت از برنامه ی جیره بندی دام و طیور می باشد. 

اما از آن جایی که سیستم بدن پرندگان دارای حساسیت بیشتری می باشد و قدرت هضم محصول مورد مصرف در طیور از اهمیت بالایی برخوردار است این محصول در جیره و رژیم های غذای انواع پرندگان توصیه می شود. این محصول علاوه بر پروتئین حاوی کربوهیدرات ها و انواع ویتامین و همچنین مواد معدنی می باشد. درست است که ارزش غذایی این محصول بسیار بالا می باشد اما در برنامه غذایی طیور به صورت جیره ی مکمل مورد مصرف قرار می گیرد. 

 

بررسی کنجاله و موارد مصرف آن

کنجاله ها به عنوان مواد خوراکی و تغذیه تقریبا ارزان و قابل دسترس در عرصه دام پروری محسوب نمی شود که از نظر اقتصادی کمک بسیار بزرگی برای فعالان این عرصه بوده است. همان طور که می دانید کنجاله ها را از انواع دانه های روغنی قابل استفاده مانند، هسته انگور، گردو، سویا، بادام، کنجد، کلزا، تخم پنبه، هسته ی زیتون، گیاه گوار، تخم آفتابگردان و غیره تهیه و فرآوری می کنند. 

از آن جایی که روز به روز منابع تامین خوراک دام گران تر می شود این محصولات یک راه چاره مناسب محسوب می شوند که نقش اساسی در جیره بندی و تامین انرژی و پروتئین حیوان و به تبع آن در باروری و رشد مناسب و شیر دهی (در دام های شیر ده) ایفا می کند. این محصولات در تمامی کشور های جهان در رژیم های دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند زیرا میزان بازدهی در این صنعت را به شکل چشمگیری بالا برده اند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

چارت قیمت عمده ای کنجاله پنبه با کیفیت بالا در ایران

کنجاله به عنوان مکمل غذایی دام و طیور استفاده می شود که خواص زیادی برای سلامت آنها دارد. چارت قیمت عمده ای کنجاله پنبه با کیفیت بالا در ایران بسته به عواملی مان

پاسخی بگذارید