بازار کنجاله ایران
e
خانه / کنجاله زیتون / قیمت کنجاله زیتون | مراکز پخش کنجاله زیتون در کشور

قیمت کنجاله زیتون | مراکز پخش کنجاله زیتون در کشور

کنجاله چیست ؟ کنجاله بازمانده جامدی است که بعد از روغن کشی از دانه های روغنی به جا می ماند همچون زیتون ٬  کنجد٬ سویا٬ انگور٬ و امثال آن ها که کوفته یا فشرده یا آب یا روغن آن گرفته می شود که کنجاله نامیده می شود کلزا٬ تخم پنبه٬ گوآر٬ آفتابگردان٬ هسته زیتون٬ از دیگر دانه هایی که ازآنها کنجاله گرفته می شود کنجاله روغنی سرشار از پروتئین و مواد مغزی است و برای خوراک ماکیان ماهی ها و دیگر حیوانات غذایی ارزشمند است کنجاله ها بیشتر قبل از فروش به صورت آرد یا قطعات کوچک تقسیم می شود کنجاله در دانه هایی مثل کرچک و درخت جلا سمی است و از انها فقط در کود دهی استفاده می شود و خوراکی نیستند. پودر به جا مانده از گندم و برنج سبوس نام دارد و پودر به جا مانده از نیشکر باگاس وپودر به جا مانده از چغندر تفاله نامیده می شود و پودر به جامانده از زیتون بعد از گرفتن روغن آن کنجاله نام دارد.کنجاله زیتون نیز مانند دیگر کنجاله ها بعد از گرفتن روغن آن تولید و به شکل های لوله ای پودری و غیره بسته بندی می شود.قیمت کنجاله زیتون مناسب با صرفه و مقوی برای دام و طیور آبزیان می باشد.

قیمت کنجاله زیتون | مراکز پخش کنجاله زیتون در کشور

قیمت کنجاله زیتون

قیمت کنجاله زیتونقیمت کنجاله زیتون با توجه به ارزان بودن آن نسبت به دیگر مکمل های غذایی فروش ان در سال های اخیر از رشد خوبی برخوردار بوده در بسیاری از مراکز پرورش دام و طیور با مناسب ترین قیمت عرضه می شود خرید کنجاله زیتون یکی از باصرفه ترین کنجاله است که بهترین جایگزین ذرت در تغذیه دام مورد استفاده است. ارد کنجاله زیتون به صورت خشک و مرطوب به فروش می رسد و همچنین قیمت کنجاله زیتون هم مقرون به صرفه است.

پخش عمده کنجاله زیتون

پخش عمده کنجاله زیتونپخش عمده کنجاله زیتون در مراکز خوراک دام و طیور با انالیزی با ارزش به صورت عمده عرضه می شود و خوراک با ارزش دام است که توانسته جایگاه مهمی در خوراک دام و طیور بدست اورد و می توان بخشی از جو و ذرت جیره را با این خوراک جایگزین کرد.

مراکز پخش کنجاله زیتون در کشور

مراکز پخش کنجاله زیتون در کشوربهترین کارخانه کنجاله زیتون که در شمال  و شمال غرب و جنوب کشور واقع شده است در استان های گیلان، زنجان، فارس است که تفاله های روغن گیری را به خاطر مواد مغذی در جیره مواد غذایی دام و طیور قرار می دهند. در مناطقی که زیتون به وفور کشت می شود کارخانه تو لید زیتون فراوری شده زیاد به چشم می خورد و بعد از تولید این محصول در نمایندگی های آن به قیمت مشخص عرضه می شود .یکی از کارخانه های این محصول در شمال است که پودر هسته کنجد تفاله کنجد را تولید در وزن های مختلف روانه بازار می کند.

فروش فله ای کنجاله زیتون

فروش فله ای کنجاله زیتوندر کارخانه جات تولیدی روغن زیتون و تولید کنجاله به صورت بسته بندی یافله ای به عمده فروشان عرضه می شود و و مراکز خوراک دام و طیور نیز این خوراک را به هر صورت و حتی به صورت فله ای به خریداران عرضه میکنند و به دست دامپروری ها گاو داری ها می رسانند و به اندازه ای مشخص به گاو و گوسفند می دهند. 

کنجاله زیتون در بسته بندی متنوع

کنجاله زیتون در بسته بندی متنوعتولید کنجاله زیتون در کارخانجات زیادی در کشور تولید می شوند که در جای جای ایران فعالیت دارند این کارخانه جات با استفاده از مدرنترین تکنولوژی و استفاده از مرغوبترین مواد اولیه محصولات کنجاله را با بهترین کیفیت عرضه می کنند زیتون که از میوه بومی شمال است بعد از روغن گیری در این کارخانجات کنجاله ی ان تولید و در بسته بندی های بزرگ و متنوع تولید و وارد بازار می شود.

ارزش غذایی کنجاله زیتون

ارزش غذایی کنجاله زیتوندر خواص کنجاله زیتون می توان گفت سرشار از انتی اکسیدان و ویتامین های پروتئین محلول در چربی مثل ویتامین E K A و منبع غنی از فیبر است.

کنجاله زیتون محصول جانبی تهیه روغن زیتون است که سرشار از انرژی و مقوی واشتها آور است تنها محدودیت مصرف کنجاله زیتون در فیبر بالای ان است و برای گاو و گوسفند است به مصرف ان مقدار مشخصی دارد بهترین جایگزین ذرت در جیره است خرید تفاله زیتون با صرفه و قیمت پایین دارد بر همین اساس خریدار زیاد دارد. لذا پودر زیتون مقوی با صرفه است. پودر هسته زیتون رطوبت کمی دارد و ماندگاری بالایی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

فروش عمده کنجاله زیتون

مرکز فروش عمده کنجاله زیتون

فروش عمده کنجاله زیتون با شرایط ویژه و قیمت بسیار پایینی انجام می گیرد که …

پاسخی بگذارید