بازار کنجاله ایران
e
خانه / کنجاله کنجد / قیمت عمده کنجاله کنجد در بازار

قیمت عمده کنجاله کنجد در بازار

قیمت عمده کنجاله کنجد را از کارشناسان ما بپرسید. کنجد دانه ای است که از آن روغن های باکیفیتی به دست می آید و باقی مانده آن به عنوان کنجاله برای خوراک دام ها و پرندگان به کار می رود.

کنجد یکی از دانه های روغنی است که بسیاری از ما انسان ها آن را به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم مصرف می کنیم و از خواص بی نظیر آن بهرهمند می شویم.

کنجد دانه ای است که سرشار از آهن و کلسیم است و مصرف آن تا حدود زیادی می تواند کمبود این مواد را در بدن ما جبران نماید. اما از کنجد استفاده های بسیاری می شود و نه تنها روغن آن بسیار مقوی و سرشار از خاصیت است، بلکه باقی مانده و یا تفاله به جا مانده از کنجد که به آن کنجاله گفته می شود نیز دارای ویتامین ها و پروتئین های بالایی است.

مرکز خرید عمده کنجاله کنجد

قیمت عمده کنجاله کنجد

بسیار خوشحالیم که پس از تلاش و کوشش فراوان سرانجام تبدیل به یکی از مراکز خرید عمده کنجاله کنجد در ایران شدیم و می توانیم بهترین محصولات خود را به شما ارائه دهیم.

از کنجاله کنجد به عنوان یک مکمل غذایی باارزش برای خوراک دام ها و پرندگان استفاده می شود و کسانی که دارای مرغداری هستند و یا مزارع پرورش پرندگان دیگر را دارند و یا به پرورش دام مشغول هستند، قطعا با نام کنجاله کمجد آشنایی دارند و از آن در برنامه غذایی روزانه دام ها و پرندگان خود استفاده می کند.

قیمت عمده کنجاله کنجد

کنجاله کنجد با قیمت بسیار مناسب در این سایت اینترنتی برای فروش به شما عزیزان آماده شده است، کافی ست با ما تماس گرفته و محصول مورد نظر را سفارش دهید.

یک جیره غذایی عالی برای دام ها و پرندگان شامل چه چیزهایی است؟

  • پودر ماهی
  • غلات
  • منابع تامین کننده فسفر و کلسیم
  • کنجاله کنجد

خرید بدون واسطه کنجاله کنجد

قیمت عمده کنجاله کنجد

اگر می خواهید کنجاله کنجد را بدون واسطه و به صورت مستقیم خریداری نمایید با ما در این سایت همراه باشید و از محصولات ما دیدن فرمایید.

بسیاری از کسانی که دارای مرغداری هستند، کنجاله کنجد را یک جایگزین مناسب برای کنجاله سویا می دانند، چرا که کنجاله کنجد دارای پروتئینی بالای ۴۰ درصد می باشد و از این لحاظ می تواند یک جیره غذایی بسیار مناسب برای پرندگان باشد و بخش بسیار زیای از پروتئین های مورد نیاز پرندگان و دام ها را تامین نماید.

ما با مرغوب ترین کنجاله های کنجد در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم و خدمات خود را به شما ارائه می دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

فروش کنجاله کنجد | برند های معروف تولید کننده کنجاله کنجد

کنجاله کنجد محصولی است که در تهیه خورک مصرف بالایی دارد از این رو کنجاله کنجد منابع پروتئینه به حساب می آید ومورد استفاده قرار می گیرد. کنجاله بدست آمده از دانه

پاسخی بگذارید