بازار کنجاله ایران
e
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت انواع کنجاله به صورت عمده و تضمینی

قیمت انواع کنجاله به صورت عمده و تضمینی

قیمت انواع کنجاله به صورت عمده و تضمینی امروزه از طریق سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی وابسته به شرکت های بازرگانی و تاجران به صورت روز اطلاع رسانی می شود.

انواع کنجاله در جیره غذایی دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد و می توان گفت مهم ترین کاربرد آن ها در صنعت خوراک دام و طیور است.

البته در تولید انواع کنتسانتره های دامی نیز انواع کنجاله های روغنی استفاده می نمایند.

بعضی از مهم ترین انواع کنجاله به صورت مستقیم از کشور های خارجی وارد می شود که در این مورد می توان گفت کنجاله سویا مهم ترین نوع کنجاله وارداتی محسوب می شود.

کشور های برزیل و آرژانتین مهمترین کشور های صادر کننده کنجاله سویا به ایران می باشند و قرارداد های همکاری بلند مدتی نیز با ایران امضا نموده اند.

قیمت انواع کنجاله های وارداتی به صورت روز تعیین شده و اطلاع رسانی می شود که دلیل این موضوع را نیز در ادامه به صورت تخصصی بررسی می نماییم.

قیمت انواع کنجاله به صورت عمده

به طور کلی واردات انواع کنجاله از جمله کنجاله سویا تنها با ارز خارجی یا همان دلار انجام می شود.

در ماه های ایر قیمت ارز خارجی نوسانات شدیدی داشته است و همین موضوع نیز باعث شده تا قیمت انواع کنجاله وارداتی به صورت روزانه و براساس قیمت ارز تعیین شود.

برخی از انواع کنجاله های تولید داخل نیز به دلیل این که از روغنکشی دانه های وارداتی تهیه می شوند، قیمت روز آن ها اعلام می شود.

به طور مثال کنجد از دانه های روغنی وارداتی در کشور بوده که روغنکشی آن در کشور انجام می گردد و کنجاله آن ها نیز برای خوراک دام و طیور استفاده می شود.

نوسانات قیمت ارز همواره در تعیین قیمت کنجد وارداتی تاثیر گذار بوده و بالطبع قیمت محصولات کنجدی و کنجاله کنجد نیز دچار تغییر خواهد شد.

در هر زمان می توانید از قیمت انواع کنجاله به صورت عمده و جزئی از طریق کارشناسان  فروش شرکت ما جویا شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

قیمت کنجاله درجه یک به صورت تضمینی

قیمت کنجاله درجه یک به صورت تضمینی

قیمت کنجاله درجه یک توسط شرکت های بازرگانی براساس کیفیت و ارزش غذایی آن تعیین …

پاسخی بگذارید