بازار کنجاله ایران
e
خانه / کنجاله پنبه / فروش عمده کنجاله پنبه در تهران

فروش عمده کنجاله پنبه در تهران

کنجاله پنبه که از انواع پرمصرف کنجاله به شمار می آید، در مرکز فروش اینترنتی به صورت عمده عرضه می گردد.

ورود کنجاله به جیره غذایی دام و طیور، از زمانی آغاز شد که پرورش دهندگان دام با کمبود جیره غذایی مواجه شدند. از این رو برای تامین نیاز دام اقدام به مصرف کنجاله های مختلف به عنوان جایگزین و مکمل غذایی برام دام و طیور نمودند. فروش عمده کنجاله پنبه در تهران امروزه از طریق مرکز فروش اینترنتی با توسعه روز افزون شبکه های ارتباطی آنلاین، امکان پذیر گردیده است.

با توجه به خرید کنجاله در تناژ های بالا توسط خریداران و دام داران، این مرکز تمامی محدودیت های رایج در زمینه خرید انواع کنجاله را از میان برداشته است و مسیر خریدی بدون واسطه، بدون محدودیت و باصرفه را مهیا نموده است. کنجاله پنبه به عنوان جایگزین مطلق کنجاله سویا مورد استفاده قرار نمی گیرد ولیکن مواد معدنی از جمله آمینه اسید های موجود در کنجاله پنبه، این محصول را به یکی از بهترین جانشینان کنجاله های گران قیمت در بازار تبدیل نموده است.

خریداران و متقاضیان خرید عمده کنجاله پنبه می توانند با استفاده از تمامی بستر های مورد نظر خویش، خرید کنجاله را با قیمت هایی مناسب در این مرکز تجربه نمایند. جهت دریافت اطلاعات بیش تر می توانید با مرکز فروش اینترنتی کنجاله در تهران تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

چارت قیمت عمده ای کنجاله پنبه با کیفیت بالا در ایران

کنجاله به عنوان مکمل غذایی دام و طیور استفاده می شود که خواص زیادی برای سلامت آنها دارد. چارت قیمت عمده ای کنجاله پنبه با کیفیت بالا در ایران بسته به عواملی مان

پاسخی بگذارید