بازار کنجاله ایران
e
خانه / دسته‌بندی نشده / عرضه باکیفیت ترین کنجاله های کنجد

عرضه باکیفیت ترین کنجاله های کنجد

کنجاله های کنجد محصولاتی هستند که در تهیه خوراک مصارف بالایی دارند ازین رو امروزه این کنجاله ها بعنوان با کیفیت ترین منابع پروتئینه در بازار عرضه می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند.
کنجاله های بدست آمده از دانه کنجد که طی روغن گیری و عصاره گیری باقیمانده اند امروزه بعنوان باکیفیت ترین منابع سرشار از پروتئین و املاح معدنی شناخته می شوند و نه تنها در جهت تولید خوراک دامی مصرف دارد بلکه مصارف زیادی هم برای انسان ها دارد و در تهیه داروهای گیاهی بکار می رود.
امروزه کارخانه های تولیدی خوراک ازین کنجاله ها استفاده های زیادی می کنند و از مراکز روغن گیری دانه های روغنی این کنجاله ها را تهیه نموده و در تولید غذای دام و پرندگان بکار می برند.

فواید و خواص کنجاله کنجد

کنجاله های کنجد همانطور که گفتیم هم برای انسان ها و هم برای حیوانات پرورشی دارای ارزش غذایی و فواید فراوان می باشند بدین شکل که مصرف این کنجاله در انسان ها به پایین آمده کلسترول خون منجر می شود و علاوه بر آن سلول های کبدی را در برابر آسیب های اکسیداتیو محافظت می نمایند.
این کنجاله هم بر روی حیوانات پرورشی و هم بر روی انسان ها موجب کاهش فشار خون بالا می شوند البته خاصیت درمانی اش در این خصوص بر روی انسان ها بیشتر به چشم می خورد.
کنجاله کنجد نه تنها نیاز به پروتئین را در حیوانات پرورشی تامین می کند بلکه در ذخیره ویتامین E هم بهترین کارآیی را دارد.
بطور کلی این کنجاله فواید بیشماری دارد که از مهم ترین آنها تامین املاح معدنی مورد نیاز بدن است به خصوص در حیوانات که برای تولید شیر باید برخی نیازهای شان را برطرف کنند سپس به تولید شیر بپردازند.
برخی از مواد معدنی موجود در کنجاله کنجد عبارتند از کلسیم، مس، روی و منیزیم که این املاح ضروری ترین مواد در بدن هستند و با مصرف کنجاله نیاز به این مواد مرتفع می شود.
بر اساس یافته های پزشکی مس موجب التیام و رفع درد می شود و از آنجایی که در این کنجاله مس فراوان است به همین خاطر مصرفش در کاهش دردهای آرتریت و روماتوئید موثر می باشد.
وجود منیزیم نیز در این کنجاله به درمان آسم منجر می شود و در بهبود میگرن موثر واقع می گردد.
کلسیم موجود در کنجاله کنجد به پیشگیری از سرطان روده موثر است و از سردرد های میگرنی می کاهد.
در واقع کنجاله کنجد یک ماده با ارزش غذایی و فواید بیشمار است که امروزه بعنوان باکیفیت ترین منبع سرشار از مواد معدنی شناخته می شود و با بهترین درجه کیفی عرضه می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

قیمت کنجاله درجه یک به صورت تضمینی

قیمت کنجاله درجه یک به صورت تضمینی

قیمت کنجاله درجه یک توسط شرکت های بازرگانی براساس کیفیت و ارزش غذایی آن تعیین …

پاسخی بگذارید