بازار کنجاله ایران
e
خانه / کنجاله سویا / سایت خرید انواع کنجاله سویا

سایت خرید انواع کنجاله سویا

سایت خرید کنجاله در کشور با استفاده از تمامی زیرساخت های فروش آنلاین، شرایطی ایده آل را برای خرید انواع کنجاله سویا فراهم نموده است.

کنجاله در نمونه های مختلفی تولید می گردد که میزان پروتئین هر یک با توجه به شرایط و نوع کنجاله متفاوت خواهد بود. از سویی دیگر خرید حجم بالایی از کنجاله، تنها با اطمینان از کیفیت و سلامت این محصول امکان پذیر خواهد بود. سایت خرید انواع کنجاله سویا، با حذف مرز های خرید و انتخاب بهترین کنجاله سویا در کشور، مسیر خرید متفاوت و مقرون به صرفه ای را پیش روی خریداران قرار خواهد داد.

به طور معمول کنجاله های سویا در دو نوع پوسته دار و بدون پوسته، تهیه می گردند. درصد پروتئین و اسید آمینه هر یک از دو نوع یاد شده با یکدیگر متفاوت خواهد بود و این موضوع سبب می گردد که خریداران با توجه به نیاز جیره غذایی دام و طیور خود، اقدام به خرید محصول مناسب نمایند. این سایت با هدف توسعه صنعت خرید یکپارچه در کشور راه اندازی شده و برترین محصولات موجود در میان کنجاله های سویا تولید شده در کشور را با استفاده از مسیر فروش آنلاین، در اختیار خریداران قرار می دهد. از سویی دیگر ظرفیت ارسال نامحدود کنجاله، از دیگر پارامتر هایی است که می توان به آن اشاره کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد دیانتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125483146
شماره ثابت: 02191307824
فکس: 02195118763
اینستاگرام: panbedan.co@

مطلب پیشنهادی

مرکز تولید کنجاله سویا

مرکز تولید کنجاله سویا

مرکز تولید کنجاله سویا در ایران محصولات خود را با بهترین کیفیت و به صورت …

پاسخی بگذارید